Za nami XIII Regionalna Konferencja
Bielskiego Oddziału SNM. Z mojej perspektywy – udana. Pozostaje mieć nadzieję,
że również Państwo mają poczucie, że nie był to czas stracony. Wręcz
przeciwnie, że zajęcia w sposób inspirujący i wartościowy przełożą się na naszą
codzienną pracę.
Chcę tu bardzo serdecznie podziękować
wszystkim prowadzącym zajęcia – tym z daleka i tym z bliska. Choć dzieli nas często dość spora odległość,
to łączy wspólny cel – troska o matematyczną edukację dzieci i młodzieży,
o jakość nauczania. Dziękuję też tak licznie przybyłym uczestnikom - Wasza obecność potwierdza nasze przypuszczenia, że takie konferencje mają sens.



