sobota, 30 września 2017
Gratulacje
Z okazji 25 lat istnienia Bielskiego Oddziału SNM otrzymaliśmy listy gratulacyjne, za które bardzo serdecznie dziękujemy.
List gratulacyjny - ZG SNM (prezes Alina Przychoda)
List gratulacyjny - OK SNM (przewodnicząca dr Maria Legutko)
List gratulacyjny - OE PAZDRO
środa, 6 września 2017
Zaproszenie - KONFERENCJA REGIONALNA
Bielski
Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki
oraz
Regionalny
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej
serdecznie zapraszają nauczycieli
matematyki wszystkich typów szkół oraz nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej na:
XIII
Regionalną Konferencję
„Matematyka na dobry początek roku
szkolnego 2017 / 2018
… i na nowe ćwierćwiecze Bielskiego Oddziału
SNM”
TERMIN: 30
września 2017r. (sobota), godz. 9:00 – 15:15
MIEJSCE: Bielsko
– Biała, ul. Legionów 25 – budynek RODN „WOM”
Mając na uwadze z jednej strony
zmieniającą się szkolną rzeczywistość, a z drugiej troskę o jakość nauczania
matematyki i potrzebę ciągłego szukania inspiracji, chcemy zaprosić do udziału
w naszej konferencji. Mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas zajęcia
spotkają się z Państwa zainteresowaniem.
Będzie też czas na wspomnienia, gdyż za nami 25 lat działalności Bielskiego
Oddziału Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.
wtorek, 16 maja 2017
zaproszenie - warsztaty ORIGAMI
Serdecznie
zapraszamy
na 48. Bielskie Spotkanie Sympatyków Origami
TERMIN: 22 maja 2017 r. (poniedziałek) godz.
16:15 - 17:45
MIEJSCE: RODN „WOM” w
Bielsku - Białej, ul Legionów 25, sala 011A (parter)
TEMAT: "Ładne
kwiatki na Dzień Matki"
środa, 19 kwietnia 2017
zaproszenie - warsztaty ORIGAMI
Serdecznie zapraszamy
na 47. Bielskie Spotkanie Sympatyków Origami
TERMIN: 24 kwietnia 2017 r.
(poniedziałek) godz. 16:15 - 17:45
MIEJSCE: RODN „WOM” w Bielsku - Białej, ul
Legionów 25, sala 011A (parter)
TEMAT: "Origami
praktyczne – przyjemne z pożytecznym"
sobota, 25 marca 2017
Zaproszenie - WARSZTATY W ŻYWCU
Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki
oraz dyrekcja Gimnazjum nr 1 im. Jana
Pawła II w Żywcu
zapraszają na
VII Żywieckie Spotkanie Matematyczne
TERMIN – 29 marca 2017 r. godz. 15:15 – 16:45
MIEJSCE – Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w
Żywcu
Zajęcia pt. „MATEMATYKA – LUBIĘ TO! – ciekawe pomysły
na uatrakcyjnienie lekcji i do wykorzystania na zajęciach dodatkowych”
poprowadzi Magdalena Glac.
wtorek, 21 marca 2017
Echa konferencji marcowej "Byliśmy we Wrocławiu"
Bielskie
Warsztaty Matematyczne „Byliśmy we … Wrocławiu” już za nami. Ponad 90
uczestników, 11 osób prowadzących warsztaty, 1 wykład i 2 sesje
warsztatowe - a w każdej z nich 6 zajęć do wyboru, 5 wydawnictw, 2 stoiska
ciasteczkowo-kawowe… a przede wszystkim niezliczone ilości ciekawych pomysłów,
nowych pomocy dydaktycznych, refleksji i przemyśleń oraz wspólnych rozmów.
Warto było z nami spędzić ten czas!
czwartek, 23 lutego 2017
Walne Zgromadzenie Członków Bielskiego Oddziału SNM
Zarząd
Bielskiego Oddziału SNM serdecznie zaprasza wszystkich członków naszego
oddziału
na Walne Zgromadzenie, podczas którego przedstawimy sprawozdanie z pracy za rok 2016,
oraz plany na rok następny.
na Walne Zgromadzenie, podczas którego przedstawimy sprawozdanie z pracy za rok 2016,
oraz plany na rok następny.
Spotkanie
odbędzie się 3 marca 2017 r. o godzinie 19:00 - jako ostatni punkt programu
Bielskich Warsztatów Matematycznych "Byliśmy we Wrocławiu".
Bielskich Warsztatów Matematycznych "Byliśmy we Wrocławiu".
Subskrybuj:
Posty (Atom)



